krople su-ho

Pływasz? A może Twoją pasją są sporty wodne? A może po prostu po każdej kąpieli, prysznicu czy myciu głowy do Twojego ucha wpada woda? Jeśli tak, na pewno wiesz, że woda w uchu to drażniący i uporczywy problem, z którym zmagasz się nie tylko Ty, ale wiele innych osób.

Najczęstszą przyczyną zalegającej w uchu wody jest:

- pływanie

- sporty wodne

- kąpiel/prysznic/mycie głowy

Powinieneś wiedzieć, że problemu wody w uchu nie można bagatelizować! Nadmierna wilgoć lub zalegająca w uchu woda może prowadzić do zapalenia przewodu słuchowego ucha zewnętrznego, a tym samym może wywoływać ból, obrzęk i dyskomfort. Brak odpowiedniego leczenia może z kolei być przyczyną wielu powikłań.

Krople SU-HO to innowacyjny produkt w Polsce, który cieszy się sympatią zagranicą. Produkt polecany jest osobom, które uskarżają się na zalegającą w uchu wodę. Warto w tym miejscu nadmienić, że krople SU-HO są bezpieczne nawet dla dzieci i można je stosować zawsze w razie konieczności!

Krople SU-HO są dostępne bez recepty, wyłącznie w aptekach!

Mechanizm działania kropli SU-HO opiera się na ich hydrofilowych składnikach, które wchodzą w reakcję z zalegającą w uchu wodą, tworząc azeotropową mieszaninę, która odparowuje, wysusza i udrażnia ucho. Krople SU-HO eliminują organizmy chorobotwórcze i  zapobiegają ich rozwojowi. Aplikacja kropli SU-HO jest wygodna i całkowicie bezbolesna.

Aby pozbyć się wody z ucha nie musisz już skakać na jednej nodze, suszyć ucha suszarką, ani wkładać do niego ręcznika. Krople SU-HO skutecznie usuną wodę z Twojego ucha, przynosząc suchość, ulgę, i ochronę!

Jeśli zatem woda wpadła w Twoje ucho, szybko zastosuj krople SU-HO!

Pobierz ulotkę kropli SU-HO

Szybko wysusza i udrażnia ucho

Produkt przeznaczony dla wszystkich,
którzy skarżą się na zaleganie wody w uszach,
zwłaszcza dla osób uprawiających sporty wodne

logo WOPR