o nas

Kim jesteśmy?

TACTICA Pharmaceuticals to zespół kreatywnych ludzi, którzy aktywnie działają na rynku farmaceutycznym, podążając za swoją pasją i wykorzystując zdobytą wiedzę i  doświadczenie. Firmę budujemy w oparciu o przyjazną atmosferę pracy oraz trwałe, oparte na zdrowych zasadach biznesowych relacje z naszymi klientami.

Nasza pasja

Od wielu lat naszą pasją jest promocja produktów farmaceutycznych oraz dostarczanie profesjonalnego serwisu naukowego dla farmaceutów i lekarzy. Nie poprzestajemy na laurach, wciąż szukamy innowacyjnych rozwiązań, które staramy się wcielać we wszystkich obszarach naszych działań. Idąc do przodu, nie zapominamy jednak o tradycji i sprawdzonych metodach pracy. Każdy nowo wprowadzany produkt to dla nas powód do sukcesu i motywacja do kolejnych działań.

Dbamy o jakość i bezpieczeństwo produktów

Naszym celem jest dostarczanie pacjentom produktów najwyższej jakości, dlatego lokalizujemy ich wytwarzanie w najlepszych fabrykach farmaceutycznych polskich i europejskich, zapewniających najwyższy poziom naukowo-technologiczny oraz standardy poparte certyfikatami m.in. GMP, HACCP, ISO. Dzięki temu mamy pewność, że każdy produkt trafiający do pacjenta cechuje najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Farmaceutom i lekarzom dostarczamy profesjonalny serwis merytoryczny dotyczący wszystkich naszych produktów w oparciu o najnowszą wiedzę, doniesienia naukowe i badania.

Dzięki naszym staraniom, ufają nam pacjenci, lekarze, farmaceuci oraz partnerzy biznesowi.  

Poznaj nas lepiej www.tactica.pl  i sprawdź nasze produkty.


 

Szybko wysusza i udrażnia ucho

Produkt przeznaczony dla wszystkich,
którzy skarżą się na zaleganie wody w uszach,
zwłaszcza dla osób uprawiających sporty wodne

logo WOPR