Sporty wodne

Żagle, windsurfing, kajakarstwo czy nurkowanie to prawdziwa śmietanka sportów wodnych, które dostarczają niezapomnianych przeżyć. W Polsce amatorów wodnego szaleństwa przybywa z roku na rok. Uprawianie sportów wodnych wymaga odpowiedniego przygotowania i formy, dlatego tak ważne jest zadbanie także o zdrowie.

Osoby, które uprawiają sporty wodne są narażone na nieustanne działanie wody i tym samym na tzw. „Ucho pływaka”, które niestety wiąże się z bólem, obrzękiem, dyskomfortem, a czasami nawet gorączką. Takie objawy niestety często wymagają odpowiedniego odpoczynku i przerwy w aktywnym uczestnictwie sportowym. Pamiętaj, że to właśnie zalegająca w uchu woda jest jednym z najczęstszych powodów zapalenia ucha zewnętrznego!

Jeśli zatem uwielbiasz nurkować, żeglować, pływać na desce, a kajakarstwo to Twój żywioł, nie rezygnuj ze swoich pasji i po każdym dłuższym pobycie w wodzie – zastosuj krople SU-HO, które osuszą i udrożnią ucho.

SU-HO zapobiega także rozwojowi mikroorganizmów chorobotwórczym i infekcjom ucha. Krople są w pełni bezpieczne, nawet dla najmłodszych miłośników sportów wodnych.

Krople SU-HO zostały stworzone z myślą o osobach, które kochają wodę. Pamiętaj, aby uniknąć groźnych powikłań związanych z tzw. „uchem pływaka”, stosuj krople SU-HO zawsze wtedy, gdy to konieczne bądź profilaktycznie po wyjściu z wody.
 

Szybko wysusza i udrażnia ucho

Produkt przeznaczony dla wszystkich,
którzy skarżą się na zaleganie wody w uszach,
zwłaszcza dla osób uprawiających sporty wodne

logo WOPR