SU-HO dla dzieci

Czy Twoje dziecko po kąpieli czy wizycie na basenie narzeka na wodę w uszach? Jeśli tak, zapewne wiesz, że wiąże się to z obrzękiem, bólem i dyskomfortem.

Zalegająca woda w przewodzie słuchowym ucha zewnętrznego może prowadzić do zapalenia i groźnych powikłań. Twoje dziecko nie poradzi sobie z tym tak łatwo, jak Ty. Jego uszka są mniejsze i ciężej je wysuszyć, za to ból odczuwać będzie silniej niż Ty.

Jeśli po wyjściu z basenu czy spod prysznica widzisz lub obawiasz się, że uszy Twojego dziecka wciąż są mokre, użyj kropli SU-HO i skutecznie osusz uszy swojego dziecka.

Pamiętaj, że produkt SU-HO jest w pełni bezpieczny dla zdrowia nawet najmłodszych dzieci. Aplikacja kropli jest wygodna i całkowicie bezbolesna. Krople SU-HO sprawią, że uszy Twojego dziecka będą suche, udrożnione i zdrowe!

Stosując SU-HO możesz być pewny, że Twojemu dziecku nie zagraża zapalenie ucha wywołane nadmierną wilgocią. Stosuj je zawsze wtedy, gdy jest to konieczne lub profilaktycznie po wyjściu z wody. Pamiętaj, nie stosuj również patyczków higienicznych, gdyż są one najczęstszą przyczyną podrażnień i uszkodzeń przewodu słuchowego ucha zewnętrznego. Ucz swoje dziecko dobrych nawyków.

Szybko wysusza i udrażnia ucho

Produkt przeznaczony dla wszystkich,
którzy skarżą się na zaleganie wody w uszach,
zwłaszcza dla osób uprawiających sporty wodne

logo WOPR